Cennik bilety jednorazowe
TABELA CEN NR T-10
Za przewozy na podstawie biletów jednorazowych w komunikacji na odcinku:
- Jasło – Zarzecze – Nienaszów – Nowy Żmigród – Brzezowa – Kąty/ Łysa Góra – Jaworze – Krempna – Świątkowa – Grab – Polany (134363)
- Jasło – Gamrat – Kowalowy – Kołaczyce – Bieździadka – Sieklówka – Sowina (134040)
- Jasło – Wróblowa – Brzyska – Błażkowa (134951)
- Jasło – Ujazd – Brzyska Liwocz (134853)
- Jasło – Opacie – Bączal – Lipnica Górna – Jablonica (134901)
- Jasło – Gamrata/Kowalowy – Kołaczyce – Błażkowa (134030)
- Jasło – Zimna Woda – Szebnie (134200)
- Jasło – Kołaczyce – Brzostek – Skurowa – Kamienica – Januszkowice – Gogołów – Frysztak (134021)
- Brzostek – Bukowa – Brzostek (134023)
- Brzostek – Kamienica Dolna – Skurowa – Januszkowice – Bukowa – Brzostek (134020)
- Jasło – Kołaczyce – Brzostek – Skurowa – Frysztak – Strzyżów (134035)
- Jasło – Sieklówka – Lubla (134045)
- Jasło – Błażkowa – Dębowa (134952)
TABELA CEN NR T-11
Za przewozy na podstawie biletów jednorazowych w komunikacji na odcinku:
- Jasło – Trzcinica – Skołyszyn – Harklowa/Jabłonica (134637)
- Jasło – Skołyszyn – Lisów – Święcany/Jabłonica (134900)
- Jasło – Trzcinica – Skołyszyn – Siepietnica – Święcany (134737)
- Jasło – Biecz – Gorlice (134601)
- Harklowa – Wójtowa – Lipinki (134650)
- Jasło – Harklowa – Pagorzyna – Biecz (134640)
- Szerzyny – Swoszowa – Żurowa – Czermna (134750)
TABELA CEN NR T-12
Za przewozy na podstawie biletów jednorazowych w komunikacji na odcinku:
- Jasło – Tarnowiec – Wrocanka – Potakówka (134215)
- Jasło – Potakówka – Jedlicze Borek (134220)
TABELA CEN NR T-13
Za przewozy na podstawie biletów jednorazowych w komunikacji na odcinku:
- Jasło – Sieklówka – Lublica (134050)
TABELA CEN NR T-15
Za przewozy na podstawie biletów jednorazowych w komunikacji na odcinku:
- Jasło – Dębowiec (Cieklin/Wola Cieklińska) – Folusz/Dobrynia/ (Zawadka) Osiek Jasielski/(Pielgrzymka) Mrukowa (134530/134585/134573)
- Jasło – Łajsce – Łubno Opace – Łubienko (134950)
TABELA CEN NR T-16
Za przewozy na podstawie biletów jednorazowych w komunikacji na odcinku:
- Biecz – Sitnica – Biecz (134641)
- Biecz – Libusza – Biecz (134642)
- Biecz – Głęboka – Biecz (134643)
- Biecz – Rożnowice – Biecz (134644)
- Sitnica – Biecz – Rożnowice (134645)
Cennik bilety miesięczne
TABELA CEN NR 200
Za przewozy na podstawie biletów miesięcznych w komunikacji zwykłej na odcinku:
- Jasło – Łajsce – Łubno Opace – Łubienko (134950)
- Jasło – Dębowiec (Cieklin/Wola Cieklińska) – Folusz/Dobrynia/ (Zawadka) Osiek Jasielski/(Pielgrzymka) Mrukowa (134530/134585/134573)
- Jasło – Tarnowiec – Wrocanka – Potakówka (134215)
- Jasło – Trzcinica – Skołyszyn – Harklowa/Jabłonica (134637)
- Jasło – Skołyszyn – Lisów – Święcany/Jabłonica (134900)
- Jasło – Harklowa – Pagorzyna – Biecz (134640)
- Harklowa – Wójtowa – Lipinki (134650)
- Szerzyny – Swoszowa – Żurowa – Czermna (134750)
- Jasło – Biecz – Gorlice (134601)
- Jasło – Potakówka – Jedlicze Borek (134220)
- Biecz – Sitnica – Biecz (134641)
- Biecz – Libusza – Biecz (134642)
- Biecz – Głęboka – Biecz (134643)
- Biecz – Rożnowice – Biecz (134644)
- Sitnica – Biecz – Rożnowice (134645)
TABELA CEN NR 201
Za przewozy na podstawie biletów miesięcznych w komunikacji zwykłej na odcinku:
- Jasło – Zarzecze – Nienaszów – Nowy Żmigród – Brzezowa – Kąty/ Łysa Góra – Jaworze – Krempna – Świątkowa – Grab – Polany (134363)
- Jasło – Gamrat – Kowalowy – Kołaczyce – Bieździadka – Sieklówka – Sowina (134040)
- Jasło – Opacie – Bączal – Lipnica Górna – Jabłonica (134901)
- Jasło – Gamrata/Kowalowy – Kołaczyce – Błażkowa (134030)
- Jasło – Ujazd – Brzyska Liwocz (134853)
- Jasło – Wróblowa – Brzyska – Błażkowa (134951)
- Jasło – Zimna Woda – Szebnie (134200)
- Jasło – Sieklówka – Lublica (134050)
- Jasło – Kołaczyce – Brzostek – Skurowa – Kamienica – Januszkowice – Gogołów – Frysztak (134021)
- Brzostek – Bukowa – Brzostek (134023)
- Jasło – Kołaczyce – Brzostek – Skurowa – Frysztak – Strzyżów (134035)
- Jasło – Sieklówka – Lubla (134045)
- Jasło – Błażkowa – Dębowa (134952)
TABELA CEN NR 202
Za przewozy na podstawie biletów miesięcznych w komunikacji zwykłej na odcinku:
- Jasło – Trzcinica – Skołyszyn – Siepietnica – Święcany (134737/134738)
TABELA CEN NR 203
Za przewozy na podstawie biletów miesięcznych w komunikacji zwykłej na odcinku:
- Brzostek – Kamienica Dolna – Skurowa – Januszkowice – Bukowa – Brzostek (134020)
TABELA CEN NR 204
Za przewozy na podstawie biletów miesięcznych w komunikacji zwykłej na odcinku: